Фахівці: для успішного схуднення можна їсти все, але в невеликих кількостях

Генетики з Кембриджа в новій книзі поділилися секретами успішної боротьби із зайвою вагою. Основним принципом є вживання всіх продуктів, а не відмова від якихось їх груп.

Десятиліттями шанувальники дієти Аткінса ведуть непримиренну боротьбу з прихильниками дієти Дюка або вегетаріанцями. Всі вони сперечаються про те, які саме поживні речовини або групи продуктів допомагають успішно позбавлятися від зайвої ваги. Однак генетики з Кембриджського університету опублікували нову книгу під назвою “Генетичне харчування: наука ожиріння і правда про дієти”. І інформація, що міститься в ній, суперечить поширеному розумінню того, як саме треба худнути.

Автори книги підкреслюють, що люди, які бажають схуднути, повинні визнати даний процес дуже складним, але можливим. Не потрібно відмовлятися від будь-яких продуктів або страв, дозволяється їсти все, але в помірних кількостях. Людині не слід вживати якісь продукти тільки в тому випадку, якщо у неї на них алергія.

Варто частіше робити вибір на користь продуктів, які протягом тривалого часу перетравлюються нашим організмом. Адже завдяки цьому відчуття ситості зберігається тривалий час. До таких продуктів відносяться ті, що містять багато клітковини.

Дієтологи радять налягати на ненасичені жири, що містяться в авокадо, горіхах і оливковій олії. В цілому, боятися їжі не потрібно. Її слід краще розуміти і сприймати правильно, а не демонізувати.

Джерело

 

Не пропустіть