Ектор Хіменес-Браво поділився архівними кадрами без бороди й пригадав, як став жертвою рекетирів

Ектор Хіменес-Браво, який є популярним українським шеф-кухаром та суддею проєкту “МастерШеф”, вирішив поділитись архівними фото без бороди. Світлини чоловік запостив на сторінці в Instagram.

Також він розповів, що в молодості став жертвою рекетів й ледь не загинув. На архівних кадрах шеф-кухар позує без бороди. Шанувальники відразу звернули увагу на зовнішній вигляд зірки.

Вони зізнались, що ледь впізнали відомого шеф-кухаря. У дописі Ектор Хіменес-Браво розповів, як одного разу став жертвою рекетирів. За словами чоловіка, колись один ковбасний завод замовив в нього лінійку продуктів. Однак, в результаті це зробило його мішенню для рекету.

Ектор Хіменес-Браво розповів, що його викрали й довгий час погрожували. Від чоловіка вимагали велику суму грошей. За словами телезірки, його побили ледь не до смерті й вивезли за місто.

Ектор Хіменес-Браво, навіть, не пам’ятає, як добрався додому. Тоді шеф-кухар вирішив емігрувати. Він хвилювався за своє життя, тому відправився до Канади. Пізніше чоловік емігрував до Росії, проживши там два роки.


Не пропустіть