Богдан Юсипчук зізнався, що одруження з фіналісткою “Холостяка” Юлією Бельченко було постановкою

Ведучий програми “Життя відомих людей” Богдан Юсипчук неабияк спантеличив фанів своїм зізнанням. Не так давно чоловік оголосив, що одружується. Його нареченою стала фіналістка “Холостяка” Юлія Бельченко.

Проте, пізніше телеведучий розсекретив, що його весілля було постановкою. Навіщо Юсипчук ввів в оману багатьох людей, він розповів на сторінці в Instagram.

За словами зірки, постановочне весілля пара зіграла заради благої мети. Богдан Юсипчук та Юлія Бельченко прорекламували нову локацію для свят. А ще ведучий програми “Життя відомих людей” зізнався, що дуже хотів побути в ролі нареченого.

Він розсекретив, що раніше неабияк боявся весіль. Однак, тепер чоловік поборов свій страх. Також Богдан Юсипчук прокоментував участь Юлії Бельченко у постановці весілля.

Він заявив, що існує дуже давнє повір’я. Його суть полягає в тому, якщо дівчина візьме участь у весільній репетиції, то протягом двох років обов’язково вийде заміж. А ще Юсипчук побажав фіналістці “Холостяка” знайти своє кохання й по-справжньому бути щасливою.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Юсипчук Богдан (@iusypchuk_bogdan)


Не пропустіть