Експерти назвали спецію, яка може допомогти при схудненні

Група американських вчених-медиків розробляють різні методики з використанням різних рослин, які можна використовувати як засоби для схуднення.

Фахівці довели, що як варіант зниження ваги, можна використовувати суміш, в яку входять такі речовини, як кориця, кмин і гвоздика. За їх словами, якщо взяти кожного вище зазначеного інгредієнта по 50 грам, просушити їх гарненько на сковороді, а потім подрібнити, то щодня можна робити якийсь відвар, який допоможе протягом деякого часу знизити вагу.

Щоранку необхідно чайну ложку приготованого порошку заварювати в склянці окропу, дати відстоятися і випивати натщесерце.

Вчені пояснили застосування гвоздики як препарату для зниження ваги. Виявляється, це цінний для організму продукт. До її складу входять такі поживні речовини, як харчові волокна, білки і вуглеводи.

Вона багата вітамінами C, E, A і K, рибофлавіном і тіаміном. Відвари з гвоздикою знижують рівень холестерину і цукру в крові, сприяють активізації обміну речовин і прискоренню метаболізму.

Медики попередили, що для деяких людей гвоздика може бути небезпечною, оскільки може викликати алергічні реакції. Тому, перш ніж готувати суміш з гвоздикою, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Джерело

Не пропустіть