Екс-учасниця групи “ВІА Гра” поділилася своїми думками про заміжжя

Багато хто дивується, як така красива і сексуальна жінка може бути й досі незаміжня. Тетяна Котоова написала в мікроблозі відвертий пост, в якому зізналася, чому у неї до цих пір немає штампу в паспорті.

Блондинка впевнена, що зараз жінка може будувати кар’єру і займатися чимось більшим, ніж варити борщ і мити підлогу. За словами зірки, в сучасному світі не можна тикати в людину тільки тому що вона не виправдала чужих очікувань і не народила до 30. «Всьому свій час і у кожного свій шлях!» – написала вона в мережі.

Котова вважає, що весілля не може бути єдиним бажанням жінки. І заміж потрібно виходити не тому що «пора», «хочеться дітей» і «щоб забезпечував», а тільки через любов до конкретної людини. Співачка завжди дивиться на те, щоб чоловік був турботливим і відносини були перевірені невеликим часом, а не аби швидше вискочити заміж за першого зустрічного.

«Коли мене запитують, чому я одна (хоча це не так) я не розумію, чому всі так хочуть скоріше видати мене заміж 😅 Адже головне – це почуття і любов, а не фата і штамп в паспорті 🙈 Якщо є перше, то і друге буде, при бажанні жінки. А якщо немає першого, то і другого не треба! » – додала Тетяна.

Читайте також: Тарас Тополя розповів, чому перестав писати пісні російською мовою


Не пропустіть