42-річна супермодель Летиція Каста стала мамою в четвертий раз

42-річна Летиція Каста народила сина! Батько малюка – чоловік супермоделі, 37-річний актор Луї Гаррель.

Летиція стала мамою вже в четвертий раз, але для зоряної пари ця дитина стала першою спільною. Хлопчика назвали незвичайним ім’ям Азела, що походить від єврейського слова «благородний».

Малюк з’явився на світ ще 17 березня, проте новини про поповнення в родині просочилися в пресу лише зараз. Летиція і Луї вважають за краще приховувати особисте життя від громадськості. Про народження спадкоємця французьких зірок стало відомо завдяки папараці: вони зняли зірок з немовлям, коли ті йшли на прийом до лікаря.

Про свою вагітність Каста теж не оголошувала офіційно. Але хіба сховаєшся від репортерів? Саме вони підловили Летицію, коли та направлялася в Паризьку консерваторію: розкритий кардиган не залишав і тіні сумніву, що в родині скоро буде ще один малюк.

Первістка Летиція народила від свого першого чоловіка, фотографа Стефана Седнуі, в 2001 році. У другому шлюбі (модель вийшла заміж за актора Стефано Аккорсі) народилися ще двоє малюків.

У Луї Гарреля теж є досвід виховання дітей: у 2009 році відомий французький актор удочерив дівчинку з Сенегалу на ім’я Селін.

Летиція і Луї зустрілися в 2015 році, а вже через два роки вони зіграли весілля.

Читайте також: Український шоумен Дядя Жора переніс операцію на серці


Не пропустіть