Джордж Клуні відмовився від 35 млн доларів за зйомку

Днями Джордж Клуні дав інтерв’ю The Guardian, в якому зізнався, що одного разу йому довелося відмовитися від 35 мільйонів доларів, які він міг заробити за один знімальний день.

«Одного разу мені запропонували 35 мільйонів доларів за один день зйомок у рекламі авіакомпанії але я поговорив про це з Амаль, і ми вирішили, що воно того не варте. Це пов’язано з країною, яка, хоч і є союзником, іноді сумнівна, і тому я подумав: «Ну, якщо це займе в мене хвилину сну, це не вартує цього», — поділився він.

За словами голлівудського актора, після того, як йому виповнилося 60 років, він змінив своє ставлення до роботи.

«Чудових ролей не так уже й багато — і, зрозумій, у мене немає необхідності грати. У свій день народження я сказав своїй дружині: «Я все ще можу зніматися, і ми обоє любимо те, що ми робимо. Але нам слід стежити за тим, щоб не займати себе бездумно. Частина цього — стежити за тим, що ми живемо та насолоджуємось життям», — розповів артист.

Нагадаємо, що Джордж Клуні та Амаль Аламуддін офіційно зареєстрували свої відносини у 2014 році. Через три роки у подружжя народилися близнюки. Нещодавно актор поділився подробицями свого сімейного життя.

Читайте також: Ганна Саліванчук спантеличила відео, в якому власноруч зістригає своє розкішне волосся


Не пропустіть