Дженніфер Гарнер не в захваті від відносин Бена Аффлека і Джей Ло: актриса планує зустрітися з обраницею особисто

Пару днів назад Джей Ло і Бена Аффлека застали за пристрасними поцілунками, і це розвіяло останні сумніви в тому, що пара відновила відносини. Однак екс-дружина актора Дженніфер Гарнер, здається, не в захваті від нового роману Аффлека.

Так, інтерв’ю журналу Heat інсайдер поділився, що Джей Ло готується до особистої зустрічі з Дженніфер Гарнер: «Лопес хоче зробити оголошення про стосунки тільки за згодою Дженніфер, але це делікатна тема, тому вони абсолютно різні».

Оскільки пара всерйоз планує своє спільне майбутнє, співачка хоче зробити все правильно і готова обговорити з Гарнер будь-які питання: «Джей Ло хоче зробити все правильно і прислухатися до думки Дженніфер, але ця зустріч, як і раніше буде дуже напруженою».

За словами інсайдера, голлівудська актриса не зовсім в захваті від возз’єднання пари, оскільки турбується про те, як це позначиться на їхніх спільних дітях. Як сказало джерело, діти можуть ще більше зіткнутися «з романтичною дисфункцією їх батька».

Розмова, на якій, швидше за все, буде присутній Бен, буде в основному присвячена проведенню часу з дітьми.

Інсайдер також сказав: «Тепер для всіх, включаючи Дженніфер, очевидно, що Бен по вуха закоханий в Лопес, і вони обидвоє роблять все можливе, щоб бути разом в довгостроковій перспективі».

Читайте також: Джессіка Біл вперше розповіла про вагітність та пологи під час пандемії


Не пропустіть