Дженніфер Еністон прокоментувала чутки про роман зі своїм колишнім Джоном Мейєром

Голлівудська актриса Дженніфер Еністон неохоче поширюється про своє особисте життя, але раз у раз стає об’єктом розмов про нові стосунки зі старими партнерами. На початку року в пресі обговорювали новий роман зірки «Друзів» з екс-бойфрендом, американським музикантом Джоном Мейєром. І тільки через кілька місяців актриса наважилася прокоментувати ці чутки.

Нагадаємо, що в березні цього року в мережі з’явилися новини про те, що Дженніфер і Джона явно щось пов’язує. Вся справа вся в тому, що в своєму TikTok Мейєр виклав відео на нову пісню, де показав собаку, яка дуже сильно схожа на домашнього вихованця Дженніфер Еністон Лорда Честерфілда. Відомий пліткар DeuxMoi тоді провів ціле розслідування і зробив висновок, що у тварин навіть нашийники однакові.

Коли в інтерв’ю для американського журналу InStyle у Дженіфер Еністон запитали, чи знає вона, що DeuxMoi недавно влаштував в мережі ажіотаж з приводу нашийника її собаки, вона відповіла: «Ці нашийники дійсно класні. Їх робить друг мого тренера – бренд називається RN Design. Мені ставили дуже багато питань про собачі нашийники. А хто такий DeuxMoi?

Виявилося, що актриса не в курсі історії з нашийниками і її більше хвилює інше. Коли їй повідомили, що в мережі також обговорюється, з ким Еністон вечеряє, зірка була обурена: «Що говорити про собачі нашийники? Навіщо показувати, як я вечеряю? Ось, що я хотіла б знати», – заявила актриса.

Нагадаємо, що 52-річна Дженніфер Еністон і 43-річний Джон Мейєр розлучилися в 2009 році, пара була разом лише рік. А в лютому 2020 року зірки засвітилися разом в готелі Sunset Tower.

В цьому році актрисі також приписували роман з колишнім чоловіком Бредом Піттом.


Не пропустіть