Джейсон Момоа на кілька годин застряг в ліфті разом з друзями і собакою

Неприємна ситуація сталася з актором серіалу “Гра престолів” Джейсоном Момоа – він опинився в ув’язненні в ліфті одного з канадських готелів. Компанію йому склали улюблений собака і декілька друзів.

Серед в’язнів ліфта був також румунський боксер та актор Флоріан Мунтяну, і особистий тренер Джейсона Мада. Про все, що відбувається Момоа знімав відео і викладав в Instagram. Компанія просиділа під замком понад дві години.

В одному з роликів  Флоріан люто натискає на всі кнопки, намагаючись змусити ліфт відкритися, а потім починає кричати: “Я голодний! Допоможіть! Дістаньте мене звідси!”

Зовсім випадково в кишені Момоа знаходиться пачка цукерок M & Ms. Актор спочатку розсипає її на підлогу, а потім, зібравши, починає розмірковувати про те, кого з друзів з’їсть першим.

Пізніше Джейсон з друзями, зневірившись дочекатися рятувальників, хоче вилізти в шахту ліфта через стелю. “Я хотів вчинити, як в “Міцному горішку”, але не спрацювало”, – каже Момоа.

Весь цей час біля ліфта чергували друзі Джейсона – каскадери, які теж намагалися придумати, як визволити актора і його колег по нещастю.

Джерело ru.hellomagazine.com
Не пропустіть