Харві Вайнштейн спростував свою провину за трьома епізодами в сексуальному насильстві

Нашумівшій історії голлівудського режисера вже майже два роки, але список звинувачень ніяк не зменшується. Провину за трьома епізодами, які розглянув суд Нью-Йорка, Харві Вайнштейн так і не визнав.

Цього понеділка режисер в черговий раз постав перед судом в Манхеттені. Йому було пред’явлено звинувачення в насильстві над трьома жінками: невідомою в 2013 році, помічницею режисера Мімі Хейлі в 2006 році і акторкою Аннабеллою Сціоррі в 1993 році.

Перед суддею Джеймсом Берко Вайнштейн спростував ці звинувачення, як і інші. Крім того, його адвокат Донна Ротунно наполягає на слабкій доказовій базі: вона стверджує, що одна з жінок підтримувала зв’язок з Вайнштейном за власним бажанням, що підтверджує листування з більш ніж 400 електронних листів.

Через це розгляд справи режисера, яка вже і без цього тягне на довічне ув’язнення, в Верховному суді відкладається з 9 вересня на 6 січня наступного року. Експерти вважають, що за цей час у справі з’являться нові свідчення Аннабелли, які дозволять домогтися обвинувального вироку.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року газета The New York Times опублікувала розслідування, в якому акторки Ешлі Джадд, Роуз Макгоуен і співробітниці корпорації The Weinstein Company звинуватили Вайнштейна в сексуальних домаганнях. Згідно з даними видання, протягом десятиліть акторки і підлеглі ставали жертвами розпусних дій продюсера. Постраждалі жінки закликали жертв не мовчати і не боятися вголос заявити про кожний випадок харасменту на свою адресу.

Історія отримала розголос, а Харві самостійно здався поліції. Пізніше про домагання з боку продюсера заявили Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Кара Делевінь, Леа Сейду, Міра Сорвіно, Кейт Бекінсейл, Люпіта Ньоно і багато інших. З багатьма з них вдалося домовитися без порушення справи, але все одно режисерові загрожує довічне ув’язнення. А в січні цього року Харві довелося ще важче, так як від нього відмовився адвокат.

Джерело ru.hellomagazine.com

Не пропустіть