Директор Ротару спростував інформацію про рак у співачки

Останнім часом в мережі все частіше з’являються чутки про погане самопочуття народної артистки. Говорили, що 72-річна співачка поїхала на все літо в Крим, де відновлюється після важкого лікування від раку.

Там у зірки є дача, розташована подалі від цікавих очей. Однак директор співачки не тільки спростував цю інформацію, але і додав, що Софія Михайлівна в цьому році і до Криму доїхати не встигла через велику кількість справ.

«Велику частину часу артистка як і раніше проводить в Києві, – розповів Сергій Лавров. – Не приховую, Софія Михайлівна перебуває під наглядом лікаря. Але це не рак, а регулярне медичне обстеження, яке вона проходить в передмісті Франкфурта».

Крім того, Лавров додав, що співачка регулярно буває в Італії. В країні спагеті і лазаньї Ротару проходить детокc-програму. Розроблена під особливості її організму дієта і дозволяє народній артистці виглядати не на десять, а то й на двадцять років молодшою.

«Там вона правильно харчується і худне. Лікарі складають індивідуальне меню, підбирають вітаміни», – продовжив помічник Софії Михайлівни.

Джерело woman.rambler.ru

Не пропустіть