Душили й били: Періс Гілтон розповіла, як над нею знущалися колишні

Американська фотомодель, акторка й співачка Періс Гілтон розкрила подробиці порнографічного фільму “Одна ніч у Періс”, який потрапив до мережі у 2004 році.

Нагадаємо, що нещодавно жінка вже розповідала про те, як стала жертвою насильства в дитинстві. Втім, як виявилося, це не єдине знущання, яке їй довелося пережити. Під час свого інтерв’ю для видання “People” Періс зізналася, що після інциденту в дитинстві вона постійно дозволяла хлопцям робити з нею все що їм заманеться.

Зокрема, дівчина регулярно перебувала в токсичних стосунках. Бойфренди не соромилися її бити та душити. Модель зазначила, що усі її коханці здавалися доволі приємними людьми, втім, під час стосунків вони ревнували й агресивно поводилися. Однак, дівчина була переконана в тому, що хлопці поруч з нею шаленіють через те, що сильно закохані в неї.

Зокрема, Періс прокоментувала порноролик, який оприлюднив її колишній хлопець Рік Соломон. За словами знаменитості, якби вона не звикла до жорстокостей від хлопців, вона б нізащо не розпочала б стосунки з Ріком. Красуня додала, що Соломон був найгіршою людиною в її житті.

Читайте також: Періс Гілтон відверто розповіла про знущання в приватній школі


Не пропустіть