Дружина Володимира Остапчука висловилась стосовно його колишньої

Наразі в мережі ніяк не вщухає обговорення нещодавнього весілля українського шоумена й телеведучого Володимира Остапчука та його обраниці Христини Горняк.

Лише нещодавно красуня оприлюднила доволі емоційний допис у відповідь хейтерам, які дорікають їй через стосунки зі знаменитістю, й звинувачують у руйнуванні його колишнього шлюбу. Цього разу дівчина висловилась стосовно ревнощів Олени Войченко — колишньої дружини Володимира.

У своєму офіційному фотоблозі Христина регулярно відповідає на найцікавіші питання від шанувальників. Один із підписників жінки запитав, чи дозволяє Войченко своїм дітям бачитись з нею та Володимиром. У відповідь Горняк заявила, що Олена і надалі ревнує своїх дітлахів до неї, у зв’язку з чим їй потрібно трохи більше часу, аби прийняти це.

Нагадаємо, що нещодавно Олена заявила, що Остапчук відмовляється хоч якось фінансово допомагати їй, та їх дітям, втім, Володимир, зі свого боку, неодноразово розповідав про те, як залишив колишній дружині дві квартири й надалі щомісячно виплачує їй аліменти.

Читайте також: Христина Горняк відповіла на звинувачення про те, що вона зруйнувала першу сім’ю Остапчука


Не пропустіть