Дружина Володимира Остапчука схудла на 10 кілограмів та показала, як виглядала раніше

Молода дружина Володимира Остапчука часто спілкується з фоловерами. 23-річна Катерина Полтавська активно веде свій блог та ділиться новими світлинами. Нещодавно кохана шоумена вразила мережу. Катерина Полтавська повідомила, що схудла на 10 кілограмів. А ще вона показала, як виглядала раніше.

В Instagram-stories дружина Володимира Остапчука поділилась новим фото. Вона продемонструвала фігуру до схуднення та розповіла, що саме змусило її скинути зайві кілограми. За словами Катерини Полтавської, до стосунків з шоуменом в неї була непогана фігура. Однак, блогерка вирішила зробити своє тіло підтягнутим.

“На відео-фото не дуже видно, але видно, що я така, м’яка. Ми тут тільки познайомилися з Вовою. Я ще і вся у висипаннях була. Чисто на харизмі вивозила. Ну або він вміє бачити перспективу”, – жартівливо прокоментувала дружина Володимира Остапчука. Фоловери вмить відреагували на нову публікацію блогерки.

Вони заявили, що раніше Катерина Полтавська теж мала чудовий вигляд. Також підписники похвалили її за схуднення та назвали справжньою красунею. За словами фоловерів, наразі дружина Володимира Остапчука має розкішний вигляд. Також вони додали, що шоумену дуже пощастило з коханою.

Читайте також: Зірка проєкту “МастерШеф” Ольга Мартиновська вперше розповіла про нового коханого

Не пропустіть