Дружина Володимира Остапчука показала, як виглядала 12 років тому

Не так давно кохана дружина Володимира Остапчука перенесла операцію. Жінка почуває себе чудово та активно спілкується з фоловерами. Вона відповідає на їхні запитання та ділиться подробицями особистого життя.

На цей раз Христина Горняк вирішила потішити мережу архівними знімками, які були зроблені 12 років тому. Фани поцікавились, який вигляд дружина Остапчука мала колись. Тому жінка із задоволенням запостила в Instagram-stories архівні фото.

У 2009 році Христина Горняк лише розпочинала кар’єру нотаріусині. За словами жінки, ніхто не вірив в успішне майбутнє коханої шоумена. Христина Горняк повідомила, що багато хто відмовляв її розпочинати кар’єру нотаріусині в Києві. Однак, жінка щиро вірила у свої сили та мрію.

Також дружина Володимира Остапчука заявила, що на той час ще не була публічною особою. Однак, у 2009 році нотаріусиню неодноразово запрошували на інтерв’ю у столицю.

На архівних фото Христина Горняк позує у класичному костюмі та скромно усміхається. Також на одній із світлин жінка зображена з каблучкою на безіменному пальці.

Проте, дружина телеведучого ніяк не прокоментувала таке фото. Велика кількість фанів зробила висновок, що колись нотаріусиня була заручена.

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво показав світлину з коханою та розповів про свою роль у стосунках


Не пропустіть