Дружина Володимира Остапчука поділилась подробицями своєї операції

Не так давно кохана дружина Володимира Остапчука перенесла складну операцію. Жінка потрішки повертається до звичайного життя та виходить на зв’язок з фоловерами.

Велика кількість шанувальників відразу почала цікавитись у Христини Горняк, яку саме операцію вона перенесла. Однак, дружина Володимира Остапчука не поспішає ділитись подробицями.

Свій діагноз жінка ретельно приховує. Проте, фоловери вже давно зробили висновки. На їхню думку, Христина Горняк збільшила груди, однак, не хоче про це розказувати.

Дружина Володимира Остапчука вже давно звикла до критики. Жінка до всього ставиться з гумором та позитивом. Однак, чутки про збільшення грудей Христина Горняк все-таки прокоментувала.

В Instagram-stories вона повідомила, що ніколи в житті не робила пластичних операцій. За словами коханої Остапчука, жінка видалила багато родимок, які були в неї на животі.

Від наркозу жінка відійшла дуже швидко. Наразі Христина Горняк почуває себе добре. Шанувальники побажали дружині Володимира Остапчука міцного здоров’я та успіхів у житті.

Читайте також: Настя Каменських розповіла, що після смерті батька набрала зайву вагу


Не пропустіть