Дружина Віктора Павліка зізналась, чому їй робили операцію

Декілька днів тому дружина Віктора Павліка повідомила, що готується до хірургічного втручання. Катерина Реп’яхова проходила необхідні обстеження перед операцією. Нещодавно блогерка вийшла на зв’язок та повідомила, що хірургічне втручання пройшло успішно. Також дружина Віктора Павліка зізналась, чому саме їй робили операцію.

Подробицями Катерина Реп’яхова поділилась в соцмережі Instagram. “Операція тривала майже дві години, мама вже хвилювалася. У мене була пластика, а також лікування ерозії шийки матки. На кожні 15 тис. ерозій одна переростає в рак. Тому, дівчата, дбайте про себе та живіть своє найкраще життя”, – заявила блогерка.

Наразі дружина Віктора Павліка почувається чудово. Операція пройшла успішно, тому зовсім скоро Катерина Реп’яхова буде вдома. Також блогерка показала, який вигляд має після хірургічного втручання. Вона поділилась світлиною, на якій постала в білосніжному халаті та без макіяжу.

За словами Катерини Реп’яхової, в неї трохи паморочиться голова. Однак, дружина Віктора Павліка сильно не переймається. “Я вже майже відійшла від наркозу. Набагато легше, ніж після ринопластики. Хоча в голові ще паморочиться, але головне — є кава”, – жартівливо прокоментувала ситуацію блогерка.

Читайте також: Відома акторка Катерина Тишкевич повідомила про погіршення стану здоров’я

Не пропустіть