Дружина Віктора Павліка вперше показала обличчя сина, вразивши мережу неабиякою схожістю малюка до артиста

Дружина Віктора Павліка вже декілька місяців перебуває у статусі мами. Жінка не може натішитись найпрекраснішим періодом у своєму житті. Разом з артистом вона огортає сина великою любов’ю та турботою.

Довгий час зіркове подружжя не показувало обличчя Михайлика. Проте, Катерина Реп’яхова вирішила більше не приховувати первістка.

Не так давно зіркова сім’я влаштувала красиву фотосесію, на якій постала з маленьким Михасиком. Катерина Реп’яхова поділилась з фоловерами новим кадром, опублікувавши його в соцмережі Instagram.

Катерина Реп’яхова запостила чорно-білу світлину, на якій постала з маленьким сином. Вона одягнула майку на бретелях та зробила красивий макіяж.

Поруч з жінкою позує Віктор Павлік. Він постав перед камерою у білосніжній сорочці. На світлині артист ніжно цілує сина та обіймає свою кохану.

У дописі кохана артиста повідомила, що її син неабияк схожий на тата. Велика кількість шанувальників теж звернула увагу на первістка жінки.

Вони зізнались, що були дуже вражені неабиякою схожістю Михайлика до Віктора Павліка. Фоловери засипали зіркову сім’ю компліментами й назвали закоханих чудовими батьками.

Читайте також: Настя Каменських розпочала свій ранок з танців й вразила мережу неабиякою гнучкістю


Не пропустіть