Дружина Віктора Павліка показала себе вагітною у прозорому боді

Дружина популярного артиста Віктора Павліка вирішила пригадати свою вагітність. Катерина Реп’яхова поділилась з кумирами світлиною, на якій позує з чималим животиком.

Жінка зізналась, що під час вагітності не хотіла публікувати фото в соцмережі. Однак, зараз кохана Віктора Павліка неабияк сумує за найпрекраснішим періодом у своєму житті.

Перед камерою вагітна Катерина Реп’яхова постала у білизні та прозорому боді в сіточку. Свій розкішний образ жінка доповнила легкими локонами, масивними сережками та красивим макіяжем.

На світлині дружина Віктора Павліка демонструє чарівну усмішку, поклавши руку на вагітний животик. У дописі щаслива мама зізналась, що часто сумує за вагітністю. За словами Реп’яхової, це однозначно найкращий період в житті кожної жінки.

А ще дружина артиста не вірить, що в її чималому животику знаходився маленький Михайлик. Шанувальники засипали Катерину Реп’яхову величезною кількістю приємних слів, оцінивши зовнішній вигляд жінки. Вони повідомили, що на фото дружина Віктора Павліка має розкішний вигляд.


Не пропустіть