Дружина Віктора Павліка назвала остаточний діагноз 2-річного сина, в якого затримка мовлення

Відоме подружжя Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова виховують 2-річного сина Михайлика. На жаль, у хлопчика деякі проблеми зі здоров’ям, а саме затримка у мовленні. Катерина Реп’яхова неодноразово показувала його лікарям. 2-річний син блогерки пройшов багато необхідних обстежень. Проте, жодний з лікарів не зміг поставити правильний діагноз.

Нещодавно дружина Віктора Павліка поділилась хорошими новинами з підписниками. Вона повідомила, що після фінального обстеження лікарі все-таки знайшли причину затримки мовлення у хлопчика. В Instagram-stories Катерина Реп’яхова заявила, що на сина чекають заняття з педагогом та розвиваючі вправи.

Також блогерка додала, що 2-річному Михайлику непотрібно проходити медикаментозне лікування. За словами лікарів, хлопчик зовсім скоро буде говорити. Катерина Реп’яхова повідомила, що дуже щаслива, адже її син абсолютно здоровий.

“Михасик у своєму темпі розвивається, ЕЕГ хороша і Михасик буде розмовляти. Моменти, які в нього є, виправляться з часом”, – прокоментувала дружина Віктора Павліка. Фоловери теж відреагували на публікації жінки. Вони щиро пораділи за 2-річного сина Катерини Реп’яхової, побажавши йому міцного здоров’я та щасливого дитинства.

Читайте також: Влад Яма неочікувано похизувався подякою від військових


Не пропустіть