Дружина Сергія Бабкіна зізналась, що в літаку в неї сталась панічна атака

Дружина відомого українського виконавця Сергія Бабкіна повідомила кумирам не дуже втішну новину. Вона зізналась, що в літаку перенесла панічну атаку.

Подробицями такої неприємної ситуації Сніжана Бабкіна поділилась в соцмережі Instagram. Жінка опублікувала фото, під яким розповіла, що відчувала під час панічної атаки.

За словами Сніжани Бабкіної, панічна атака сталась в неї під час перельоту з Одеси до Києва. Кохана артиста, навіть, розсекретила її причину. Річ в тому, що жінці дуже не сподобався зовнішній вигляд літака. Сніжана Бабкіна повідомила, що він був схожий на старий автобус.

Також літак, в якому знаходилось зіркове подружжя, дуже голосно вібрував. Такий звук неабияк налякав Сніжану Бабкіну. Коли літак злетів, в жінки сталась панічна атака. За словами Бабкіної, в якийсь момент вона почала задихатись та втрачати свідомість.

Також дружина співака повідомила, що вперше з нею таке трапилось в театральному університеті. Сніжана Бабкіна довго намагалась вилікуватись. Однак, жінці допомогла одужати йога. Також вона повідомила, що такої реакції на стрес в неї не було вже шість років.

Читайте також: Jerry Heil ошелешила мережу власним весіллям, показавши себе в образі нареченої


Не пропустіть