Девід Аксельрод показав підрослу донечку від Олени Мозгової

Відомий український виконавець Девід Аксельрод, який є чоловіком Олени Мозгової, замилував шанувальників світлиною з підрослою донечкою. Зіркове подружжя з великою турботою та любов’ю виховує шестирічну Соломію.

На своїй сторінці в Instagram Девід Аксельрод розмістив зворушливі кадри з дівчинкою, розчуливши велику кількість фоловерів. На світлині донька Девіда Аксельрода ніжно пригорнулась до тата й продемонструвала милу усмішку.

На іншому фото маленька Соломія зворушливо цілує Девіда в щічку. У дописі артист розповів, як саме змінилось його життя після народження донечки. За словами Девіда Аксельрода, саме дівчинка навчила чоловіка по-справжньому цінувати кожну хвилину та ніколи не опускати руки.

Також чоловік Олени Мозгової зізнався, що вдячний донечці просто за те, що вона є в його житті. Девід Аксельрод почуває себе неймовірно щасливим. Він має чудову сім’ю, яка завжди його підтримує та поважає.

За словами чоловіка, це найбільше досягнення в житті виконавця. Кумири залишили у коментарях багато компліментів. Вони відразу оцінили зворушливі сімейні кадри та назвали Девіда Аксельрода чудовим батьком.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений | (@david__axelrod)

Читайте також: Джамалі вручили іменну зірку в центрі Києва


Не пропустіть