Дружина Романа Сасанчина втратила дитину

Дружина популярного українського співака Романа Сасанчина поділилась вкрай неприємною новиною. Нещодавно Іванна зізналась, що втратила дитину. Кохана артиста несподівано дізналась про другу вагітність. Однак, на жаль, серце майбутньої дитини перестало битись.

Іванна Сасанчин розповіла, що все почалось з різкого болю. Коли дружина артиста звернулась до лікаря, то дізналась про завмерлу вагітність. За словами Іванни, вона дуже болісно відреагувала на таку новину. Дружина Романа Сасанчина дуже зраділа, коли дізналась, що вдруге стане мамою. Однак, вона зовсім не очікувала такого розвитку подій.

“Все відбулося супершвидко, незрозуміло… В один день ти дізнаєшся, що ти вагітна, й у тебе одразу купа думок, планів… Ти бачиш перед собою ціле нове життя, багато про що починаєш мріяти й через декілька днів тобі говорять, що вагітність завмерла. Ти з такого щасливого періоду швидко падаєш у прірву суму, страху, розчарування… Але я вже все прожила й розумію, що потрібно жити далі”, – відверто повідомила Іванна Сасанчин.

Фоловери відразу її підтримали теплими словами. Вони побажали дружині Романа Сасанчина пережити таке велике горе. А ще підписники додали, що в подружжя обов’язково ще будуть діти.

Читайте також: Санта Дімопулос повернулась до України та показала, як проводить час в Києві

Не пропустіть