Санта Дімопулос повернулась до України та показала, як проводить час в Києві

Відома українська співачка Санта Дімопулос повідомила чудову новину фоловерам. Нещодавно знаменитість повернулась до України. Довгий час зірка українського шоу-бізнесу перебувала за кордоном. Нещодавно Санта Дімопулос прилетіла в рідне місто. Співачка показала, як проводить час у Києві. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram.

Як виявилось, Санта Дімопулос зустрілась зі своєю подругою. Вони чудово провели час в ресторані. Також співачка відвідала косметолога. Жінка заявила, що дуже сумувала за Києвом. Санта Дімопулос не стала розповідати, як довго перебуватиме в Україні. А ще співачка поділилась враженнями від приїзду додому.

“Чудово! Це ж моє рідне місто. Звісно, бувають різні емоції, адже зараз все інакше. Але тут я відчуваю себе вдома. Та коли здала аналізи на кортизол, виявилося, що підвищений вдвічі. Тобто фоново все одно є переживання”, – заявила Санта Дімопулос.

Фоловери відразу вподобали публікацію Санти Дімопулос. Вони привітали жінку з поверненням до України та засипали компліментами. А ще чимала кількість підписників поцікавилась, як довго співачка буде в Києві. Проте, Санта Дімопулос не стала ділитись всіма подробицями.

Читайте також: 42-річний Олександр Педан вступає до університету

Не пропустіть