Дружина Дзідзьо ошелешила всіх шанувальників, поставши перед камерою в ефектній сукні

Дружина відомого українського співака Дзідзьо не перестає тішити своїх кумирів. Останнім часом Slavia почала брати участь в багатьох фотосесіях. Жінка залюбки ділиться новими світлинами з шанувальниками й розповідає їм про своє життя. Нещодавно артистка повідомила, що взяла участь у чудовій фотосесії, на якій постала в розкішному образі.

На своїй сторінці в соцмережі Instagram вона опублікувала нове фото. На ньому Slavia постала в неймовірно красивій сукні бежевого кольору. Проте, справжньою ізюминкою вбрання стала велика кількість задекорованих пір’їн.

Slavia сидить на підлозі й демонструє красиву усмішку. Свій розкішний образ жінка доповнила червоною помадою та пишними локонами. А ще дружина Дзідзьо похизувалась красивими блискучими туфлями на підборах.

На фото Slavia тримає в руці велику пір’їну. Вона демонструє свою красиву зовнішність й мило усміхається. У дописі артистка написала дуже важливі для неї слова. На думку дружини Дзідзьо, кожна жінка має свої права й заслуговує на хороше відношення. А ще Slavia заявила, що ніколи не потрібно терпіти неповагу до себе.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVIA (@slavia_official)

Читайте також: Дружина Дзідзьо розповіла про його стосунки з Олею Цибульською


Не пропустіть