Друге підборіддя: причини появи

Кожна жінка може зіткнутися з такою неприємною обставиною, як друге підборіддя. З яких причин воно утворюється і як уникнути незручної ситуації, читайте у нашій статті.

Причина №1: спадковість

Дуже часто друге підборіддя з’являється з генетичних причин. Зв’язки починають слабшати, шкіра обвисає, утворюючи такий зовнішній вигляд. На жаль, попередити подібне явище, обумовлене генетикою, практично неможливо. Однак можна спробувати. Для цього важливо зміцнювати епідерміс. Найкраще в такій ситуації підійдуть процедури, які ущільнюють шкіру, спеціальні креми для декольте і шиї.

Причина №2: гравітація

Це ще більш безнадійна причина, з якою рано чи пізно зіткнуться всі представниці прекрасної статі. Зв’язки втратять свою еластичність, епідерміс просто не буде триматися в колишньому стані. Найчастіше неприємні наслідки переслідують щоки і підборіддя. У такій ситуації краще всього підійде нитковий ліфтинг. Нитки з молочної кислоти здатні утворити «гамак», який не буде сприяти опущенню контурів обличчя.

Причина №3: ​​будова обличчя

Друге підборіддя також з’являється через особливості будови обличчя. Найбільш часто це відбувається з жінками, у яких великий тип обличчя. Причому утворитися друге підборіддя може навіть в молодості. Знову-таки нитковий ліфтинг може бути ефективний у вирішенні проблеми.

Причина №4: надмірна вага

Якщо у вас ожиріння або надмірна вага, то не варто дивуватися, що у вас почало проявлятися друге підборіддя. Схуднення (але не різке!) може позбавити від нього. Однак варто пам’ятати, що в такій ситуації, коли друге підборіддя занадто велике, може виникнути провисання шкіри, що теж не урізноманітнить ваше обличчя. Для того, щоб запобігти цьому, потрібно використовувати спеціальні процедури, креми, тканинні маски, а також худнути поступово, скидаючи максимум 1 кілограма в тиждень.

Джерело

 

Не пропустіть