Донька Ольги Сумської зізналась, що пережила булінг у школі

19-річна донька Ольги Сумської та Віталія Борисюка вперше розповіла про знущання в школі. У програмі “Зірковий шлях” дівчина зізналась, що пережила булінг. За словами Ганни Борисюк, ніхто з батьків, навіть, не здогадувався, що кожного дня дівчину цькували та морально знищували.

Проте, донька Сумської все-таки наважилась розповісти правду. Ганна зізналась, що їй дуже важко тримати в собі ввесь цей негатив. Дівчина постійно згадує, як не хотіла відвідувати школу й неодноразово прогулювала уроки.

За словами Ганни, ще з самого дитинства вона мріяла стати акторкою. Проте, однокласникам зовсім не подобалось захоплення дівчини. Вони постійно її принижували та цькували.

Ганна зізналась, що в школі в неї зовсім не було друзів. Дівчина завжди відчувала себе самотньою та нікому непотрібною. Донька Сумської розповіла, що, навіть, вчителі її не підтримували.

За словами Ганни, дівчину постійно смикали за волосся та називали гидким каченям, морально принижуючи. Через всі знущання однокласників донька Ольги Сумської стала невпевненою в собі.

Проте, це не завадило їй здійснити свою мрію та вступити до Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого на акторський факультет.

Читайте також: Ольга Сумська розповіла, які презенти отримувала від прихильників


Не пропустіть