Ольга Сумська розповіла, які презенти отримувала від прихильників

Відома акторка та співачка Ольга Сумська вирішила розповісти, які презенти отримувала від впливових шанувальників. За словами жінки, вона ніколи не користувалася їхньою увагою для просування. У програмі “Позаочі” Ольга Сумська розсекретила, які подарунки отримувала від фанів.

Зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що одного разу їй подарували розкішний букет, всередині якого знаходилась маленька коробочка. Коли жінка її відкрила, то побачила сережки з діамантами. Пізніше вона дізналась, що такий дорогий подарунок отримала від політика.

Також, за словами Ольги Сумської, за нею не один раз надсилали приватні літаки. Коли жінка була ведучою на заходах в інших країнах, то такі випадки траплялися дуже часто. Акторка повідомила, що, навіть, ходили чутки про її роман з кумирами. Проте, за словами знаменитості, в неї ніколи не було стосунків з прихильниками.

А ще Ольга Сумська розповіла, як її колишній чоловік ледь не вбив Віталія Борисюка, коли дізнався про їхні стосунки. Проте, пізніше Паперний все-таки відступив й розлучився з Сумською.

Читайте також: Ольга Сумська відповіла на критику стосовно переїзду її доньки до Росії


Не пропустіть