Догляд за фарбованим волоссям: підбираємо процедури

Поширений міф, що фарбування зміцнює і оздоровлює волосся. Насправді тимчасовий ефект доглянутого волосся пояснюється склеюванням лусочок за рахунок масел, які входять до складу фарби, під термічним впливом барвника на волосся. У цій статті ми розповімо про правильний догляд за фарбованим волоссям і про процедури, які допоможуть підтримати яскравість кольору.

Базовий догляд

Шампунь – це не тільки засіб для миття голови. Якісний продукт повинен виконувати свої завдання: запаювати лусочки волосся, створювати на поверхні тонку плівку, під якою активні компоненти працюватимуть, і зберігатимуть колір. Радимо вибирати засоби з професійних лінійок догляду, до складу яких входять екстракти, масла і силікони – вони корисні для краси і здоров’я волосся. Замість бальзаму купіть маску – у неї більш густа консистенція і «багатий» склад.

Щастя для волосся

Головне завдання після фарбування – пом’якшити волосся, яке під впливом хімічного барвника стає жорсткішим. Найкраще в цьому вам допоможуть багатоступінчасті салонні процедури, де майстер після миття шампунем, який глибоко очищує, буде по черзі наносити сироватки, есенції і маски на ваше волосся. Під впливом нагрівання лусочки волосків відкриваються і волосся стає схожим на «ялинку» – в цей час всі активні компоненти заповнюють порожнечі структури і оздоровлюють волосся. Також радимо пройти курс масляного масажу голови – він корисний для здоров’я і добре діє на волосся: посилюється кровообіг біля корінців, а довжина живиться маслом, що містить мікроелементи.

Під суворою забороною

Будь-яка агресивна хімія негативно позначиться на стані волосся і зробить його ще жорсткішим. Відмовтеся від хімічної завивки, кератинового випрямлення, ботоксу і інших процедур, які впливають на структуру волосся. З обережністю користуйтеся праскою і феном- не нагрівайте їх більше 150 градусів.

Джерело


Не пропустіть