Дерматолог назвала фрукт, який допоможе позбутися целюліту

Дерматолог з Великобританії Карен Фішер за 20 років клінічної практики змогла знайти рішення для багатьох шкірних проблем. Зрозуміло, що підхід до кожного індивідуальний, але їй вдалося виявити загальні принципи, які діють для всіх.

47-річний лікар в роботі з клієнтами приділяє велику увагу харчуванню. І це не секрет – те, що ми їмо, здатне безпосередньо впливати на стан шкіри. Карен рекомендує дотримуватися дієти з низьким вмістом хімікатів: вона допоможе залишатися шкірі чистою і здоровою.

У своїй книзі «Кухня для здорової шкіри» фахівець поділилася досвідом, накопиченим за всю її кар’єру. Серед порад британки є вказівки на конкретні продукти, які мають позитивний вплив на шкіру.

І найнесподіваніша ідея – додати в свій раціон всього один фрукт, щоб перемогти целюліт. Так, Карен пропонує нам запасатися… грушами.

Дерматолог поділилася рецептом корисного смузі, який допоможе позбутися від целюліту. Для приготування напою знадобляться половина груші, дві чашки будь-якого рослинного молока, чверть гуртки протеїнової пудри і декілька кубиків льоду. Важлива умова – пити грушевий смузі кожного дня.

Фішер також радить уникати молочних продуктів, солодощів, пшениці і більшості злаків (крім вівса), фастфуду, пластівців для сніданку і алкоголю. Краще віддати перевагу овочам, нежирному м’ясу і свіжій рибі, пише Daily Mail.

І, звичайно, не варто забувати про активність. Щоденним вправам – ходьбі, бігу підтюпцем, йозі або пілатесу – потрібно приділяти не менше 40 – 60 хвилин в день. За словами дерматолога, целюліт виникає через сучасне західне харчування і малорухливий спосіб життя.

Раніше дієтолог і нутриціолог з Мельбурна Лаура Форд назвала три способи, які допоможуть побороти тягу до солодкого. Лікар впевнена, що наша любов до цукру може бути цілком обгрунтована і необхідно розібратися в причинах своїх бажань.


Не пропустіть