Деніел Крейг прокоментував можливу заміну Джеймса Бонда жінкою

Деніел Крейг грав агента британської секретної служби Джеймса Бонда 15 років. Вперше актор з’явився у франшизі в 2006 році у фільмі “Казино “Рояль””. Однак зараз Крейг прийняв рішення, що після зйомок нової частини “бондіани” “Не час помирати” він залишить роль агента 007.

Було багато суперечок навколо того, хто повинен бути наступним актором, який зіграє Джеймса Бонда (від Тома Харді і Генрі Кавіла до Едріса Ельби і Лаша Лінча), і деякі фанати проводили кампанію за те, щоб жінка отримала цю роль.

Однак Деніел Крейг не відноситься до числа людей, які вважають, що жінка повинна грати цю культову роль. 53-річний актор хоче, щоб жінки отримали свої власні культові ролі. “Просто повинні бути кращі ролі для жінок. Чому жінка повинна грати Джеймса Бонда, коли повинна бути роль не гірше Бонда, але тільки для актрис?” – заявив Крейг у розмові з Radio Times.

Продюсер фільмів Барбара Брокколі робила аналогічну заяву ще в 2019 році: “Ми повинні знімати фільми про жінок і жіночі історії але ми повинні створювати жіночих персонажів, а не просто перетворювати персонажа чоловічої статі в жінку”.

Нагадаємо, фільм “Не час помирати” – вже 25-й за рахунком в кіноепопеї – вийде 7 жовтня.

Читайте також: Леся Нікітюк одягнула сукню з ефектним декольте та повторила образ Кім Кардаш’ян


Не пропустіть