Даша Астаф’єва вразила несподіваними подробицями про свою сім’ю

Відома українська модель та співачка Даша Астаф’єва вирішила розповісти цікаві подробиці про свою сім’ю. На сторінці в Instagram жінка запостила кумедне фото, на якому показує язика й сміється.

Зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що саме початок квітня асоціюється в неї з чимось веселим та радісним. Артистка пригадала, як її тато ніколи не давав сім’ї нудьгувати.

Також Даша Астаф’єва розповіла найсмішніші історії зі свого життя. За словами співачки, одного разу її тато вирішив пожартувати над донькою. Він сказав Даші Астаф’євій, що дівчину запрошують до студії Міхалкова. Чоловік вигадав, що доньку зніматимуть в кіно.

А ще артистка розповіла, як одного разу дівчина знайшла коштовний камінь. Вона була неймовірно рада такій знахідці. Проте, коли Даша Астаф’єва хотіла показати камінь друзям, він випав на землю. Поруч бігав улюблений пес дівчини. Він побачив на землі знахідку артистки й проковтнув її.

За словами виконавиці, її тато постійно любив жартувати над донькою. Цього року чоловік теж вигадав неймовірну історію, в яку співачка повірила. Проте, жінка не розсекречує усіх подробиць.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Даша Астафьева (@da_astafieva)

Читайте також: Даша Астаф’єва потрапила до лікарні через внутрішню кровотечу


Не пропустіть