Даша Астаф’єва емоційно відповіла на чутки, що вийшла заміж за багатія

Відома українська співачка Даша Астаф’єва не дуже часто ділиться подробицями свого життя. Жінка не приховує, що перебуває у стосунках з молодшим на декілька років бойфрендом. Однак, чоловіка зірка не розсекречує. За словами Даші Астаф’євої, поруч з коханим вона почувається дуже щасливою.

Не так давно в мережі з’явились чутки, що співачка таємно узаконила стосунки зі своїм обранцем. Такою інформацією поділився блогер Богдан Беспалов. Він додав, що Даша Астаф’єва вийшла заміж за багатія, який молодший на багато років. Також блогер заявив, що чоловік співачки має хороший прибуток, адже працює в IT-сфері.

Через деякий час Даша Астаф’єва відреагувала на такі чутки. Вона різко відповіла на закиди, що вийшла заміж за багатія. “Хто виригнув Беспалова? Заригніть назад разом із кошенятами!” – обурено прокоментувала ситуація зірка українського шоу-бізнесу. Також співачка додала що слова Богдана Беспалова дуже її роздратували.

За словами Даші Астаф’євої, ніхто не має права вигадувати про неї чутки та поливати брудом. Вчинок блогера дуже обурив знаменитість. Поки що Богдан Беспалов ніяк не відреагував на слова Даші Астаф’євої. Також відомо, що він часто коментує життя зірок українського шоу-бізнесу.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка зізналась, чому їй робили операцію

Не пропустіть