Данилко здивував заявою про весілля і заговорив про лелеку

Композитор і співак Андрій Данилко зізнався, що ніколи не вписується в стандартні стереотипи і розсекретив подробиці свого весілля, пише Рoliteka.

Відомий співак і шоумен Андрій Данилко зізнався, як уявляє свою весільну церемонію, підкресливши при цьому, що шаблонне весілля – не для нього.

Якщо весілля і буде, точно з якоюсь іронією і приколом. Мені зручніше, якби я був в піжамі або халаті, а на ногах – білі готельні тапочки“, – зазначив Данилко.

Також він не виключає, що міг би влаштувати вечірку в радянському стилі і вразити гостей “великою кількістю” їжі на столах – консервами і зеленою цибулею.

Зрозуміло, що для кожної дівчини це дуже важливий момент, але мені завжди хочеться сміятися. Особливо коли я слухаю тамаду з несмішними жартами і дурними конкурсами“, – здивував визнанням артист.

Він також зазначив, що в своєму житті гуляв лише на одному весіллі – коли виходила заміж його колега по сцені, “мама” Вєрки Сердючки Інна Білоконь.

Також Данилко відзначив, що виступав на весіллі у українських виконавців Потапа і Насті Каменських. І попросила його про це наречена.

Що стосується подарунка зоряній парі, то Данилко не признався, що саме він презентував молодятам.

“Що можна подарувати людям, у яких все є? От якби я був лелекою, я б подарував їм вже дитину”, – віджартувався артист.

Джерело znaj.ua
Не пропустіть