“Це огидно!”: друзів Дженніфер Гарнер обурили слова Бена Аффлека

Друзі Дженніфер Гарнер негативно налаштовані по відношенню до її колишнього чоловіка. Бен Аффлек у недавньому інтерв’ю звинуватив актрису у своєму алкоголізмі.

49-річний актор у розмові з Говардом Стерном заявив, що причиною його пристрасті до міцних напоїв стала колишня дружина. За словами Бена, він «потрапив у пастку» нещасливого шлюбу, і в нього не залишалося іншого виходу — лише алкоголь.

“Це огидно! Джен була поруч із ним, бо любить його. Вона мати його дітей. Вона єдина, хто піднімала його знову і знову і в прямому, і переносному сенсі. Він робив жахливі речі, але вона не відверталася від нього», – повідомили друзі Гарнер.

Приятелі актриси також заявили, що розчарувалися в Аффлеку, а саме — у його рішенні звинуватити когось у своїй залежності. «Будь-хто, хто розуміє психологію алкоголіків та наркоманів, знає, наскільки ці коментарі помилкові для залежних людей. Особливо для Бена. Один із принципів АА – не перекладати вину за вашу хворобу на інших людей», – пояснили розчаровані друзі Daily Mail.

Вони додали, що з моменту розлучення Дженіфер не сказала жодного поганого слова у бік Бена. Навіть жартома вона не дозволяла цього робити ні собі, ні друзям, бо поважає батька своїх дітей.

Але Аффлек впевнений, що він продовжив пити, якби не розлучився з Гарнер. За словами актора, він не міг піти через дітей. Нинішня кохана Бена зізналася, що ображена на нього через його поведінку. Дженніфер Лопес сподівається на добрі стосунки з Дженніфер Гарнер. Вони познайомилися на Хелловін, а їхні діти чудово ладнають.

Читайте також: Дружина Романа Сасанчина показала чималий животик на останніх тижнях вагітності


Не пропустіть