Чим небезпечне нарощування вій

Популярна жіноча б’юті-процедура виявилася небезпечною. Мова йде про нарощування вій.

Медик з британської офтальмологічної клініки Cadogan Clinic Елізабет Хоукс зазначає, що останнім часом спостерігається зростання кількості очних інфекцій, пов’язаних із застосуванням нарощених вій.

За її словами, із збільшенням кількості процедур з нарощування вій зросли і проблеми із зараженням повік. Наприклад, дівчатам все частіше діагностують запальне захворювання блефарит.

Хоукс підкреслила, що вії призначені для захисту очей від пилу і мікробів, а також вкрай важливі для збереження зору. Зловживання б’юті-процедурами може привести до незворотної втрати своїх вій.

Блефарит є групою захворювань, для яких характерна загальна ознака – запалення країв повік із виділенням гною. Зазвичай, блефарит вражає обидва ока одночасно. Ні в якому разі, не слід займатися самолікуванням, застосовуючи народні способи, оскільки можна тільки погіршити ситуацію.

Симптоми блефариту. Набряклість і почервоніння повік; свербіж і печіння в очах; виділення липкого секрету або гною; поява лусочок і кірочок на повіках; випадання і порушення росту вій; чутливість до яскравого світла.

Джерело 7mednews

Не пропустіть