Чи варто витрачати гроші на патчі для очей

Ніжна шкіра навколо очей потребує особливого догляду, і для цього є різні засоби. Наприклад, експрес-процедура з допомогою патчів допоможе тобі позбутися набряків і темних кіл під очима, розгладити зморшки і зволожити шкіру. Чи справді це так чи ми попалися на чергову хитрість маркетологів?

Що таке патчі?

Патчі – це тканинні або гелеві (найчастіше) пластирі для шкіри під очима, які просякнуті косметичним складом з високою концентрацією активних речовин. Вони мають напівкруглу форму, тому їх зручно тримати на шкірі.

Як працюють патчі?

Одним з головних переваг патчів є їх миттєвий результат. Це відбувається тому, що за складом засіб можна порівняти з концентратом для обличчя, тобто кількість активних інгредієнтів тут більше, ніж в будь-якому іншому продукті. Патчі починають діяти під впливом тепла (як правило, протягом 15-20 хвилин після нанесення). Коли знімеш патчі, не потрібно змивати залишки засобу, а треба втерти їх у шкіру легкими рухами.

Як наносити патчі?

Попередньо потрібно ретельно очистити шкіру: так активні компоненти зможуть глибше проникнути в дерму і надати належного ефекту. Розподіляй патчі, відступивши 3-4 мм від нижньої повіки, щоб їх склад не потрапив на слизову. В цьому випадку потрібно буде терміново промити очі, інакше може з’явитися подразнення.

Дуже часто гелевий засіб за формою нагадує напівкруглу крапельку, тобто звужується з одного боку. Якщо наклеїти патчі вузькою стороною до носа – позбудешся набряклості і зморшок, а якщо широкою стороною до носа – від темних кіл під очима.

Користь чи маркетинговий хід?

Патчі, звичайно ж, приносять користь. Але потрібно розуміти, що цей засіб дає миттєвий результат, тобто робити його краще вранці перед нанесенням макіяжу. А ось вечірнє використання практично не має ніякого сенсу – гроші на вітер!

Поради:

  • Не потрібно тримати патчі під очима довше зазначеного на упаковці часу. У складі засобу є вода, тому, коли волога випарується з самих патчів, шкіра теж може стати зневодненою.
  • Тримай патчі в холодильнику: так ти зможеш поліпшити дренажний ефект і швидше позбутися від набряків.
  • До речі, патчі можна використовувати не тільки під очима, а й на носогубні складки і міжбрів’ї, щоб розгладити зморшки і зволожити шкіру.

Не пропустіть