Чи можна спати з мокрим волоссям – відповідають експерти

Буває, що після робочого дня зовсім немає сил сушити і тим більше укладати волосся. Але чи можна спати з мокрим волоссям? Ми поставили це питання експертам, і ось що вони розповіли.

Багато хто чув, що не можна лягати спати з мокрим волоссям, але чи так це насправді? Що відбувається, коли ви засинаєте, не висушивши волосся? Розбираємося з допомогою трихологів і перукарів.

Чому не можна спати з мокрим волоссям

Вирушати в ліжко відразу після миття голови дійсно не варто, і ось чому.

Пошкодження волосся

Під впливом вологи пасма стають крихкими і легко ламаються від тертя об подушку. З цієї ж причини не рекомендується розчісувати мокре волосся.

Ризик алергії

Здавалося б, яка дрібниця – заснула з мокрою головою, що тут такого? Однак якщо ви регулярно лягаєте спати з недосушеним волоссям, в подушці накопичується волога, в якій часом розмножуються пилові кліщі. Вони є сильним алергеном і можуть доставити вам серйозних неприємностей.

Неможливо укласти волосся

Лягати спати з мокрим волоссям не потрібно ще й тому, що на ранок ви просто не впораєтеся зі скуйовдженими пасмами. Навіть якщо повторно намочити волосся, навряд чи вийде укласти його в акуратну зачіску.

Електризація

Статична електрика у волоссі – та ще проблема, особливо в зимовий час. А сон з мокрою головою тільки посилює її. Причина – теж тертя.

Застуда

Особливо небезпечно лягати спати з мокрим волоссям в кімнаті з відкритим вікном. Краще все ж висушити голову за допомогою потужного фена.

Що робити, якщо ви лягаєте спати з мокрим волоссям?

Якщо ви все-таки збираєтеся лягти з мокрим волоссям, перукарі рекомендують дуже акуратно прочесати його рідким гребенем або спеціальною щіткою для розплутування, розпорошивши на пасма незмивний кондиціонер. Потім заплетіть вільну косу або нетугий пучок на маківці. На ранок в дзеркалі вас зустріне дівчина з легкою хвилястою укладою. Залишається лише додати трохи спрею і закріпити результат лаком для волосся.

Джерело cosmo

Не пропустіть