Чому потрібно відмовитися від гель-лаків: 4 причини

Стійкий манікюр міцно увійшов в життя сучасних жінок. Але крім зручності, він загрожує здоров’ю нігтьової пластини. Варто чи не варто покривати нігті гель-лаком – вирішувати вам!

Зовсім недавно в соціальних мережах проходив флешмоб, в рамках якого дівчата демонстрували нігті після довгого “носіння” гелю. На багатьох знімках були жахливі результати.

4 причини, чому варто відмовитися від покриття гель-лаком:

1. Лампи для сушки шкідливі

Всі модифікації ламп так чи інакше завдають шкоди для шкіри рук: через небезпечні промені шкіра стає тонкою, збільшується ризик появи ранньої пігментації.

2. Мікропластик

Учені б’ють на сполох: мікропластик завдає значної шкоди живим істотам, оскільки потрапляє в їхній організм разом з водою. До чого тут манікюр? Річ у тім, що після зняття гель-лак викидається і розкладається на мікропластик. Ну а далі – ви знаєте.

3. Пошкодження нігтів

Багато дівчат зауважують, що з часом нігтьова пластина стоншується і з’являються неприємні відчуття. Це означає, що ви ходите з лаком довше двох тижнів або майстер неправильно знімає покриття. Якщо ви вирішите відновити нігті після довготривалого манікюру, то доведеться робити лікувальні процедури не менше п’яти місяців.

4. Можлива поява грибка

Грибок характеризується відшаруванням нігтя від пластини і зміною кольору з білого на жовтий. Найчастіше джерелами зараження є погано продезінфіковані інструменти або неакуратне виконання манікюру. Завжди звертайте увагу на інструменти, якщо є сумніви – відмовтеся від процедури.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть