Чому глазуровані сирки небезпечні для здоров’я: пояснення фахівців 

Глазуровані сирки, які скоріше можна віднести до кондитерських виробів ніж до молочних продуктів, давно є улюбленим ласощами в нашій країні як у дітей, так і у дорослих. Але мало хто здогадується про те, яку шкоду здоров’ю вони можуть завдати.

Цукор

Як і будь-який кондитерський виріб, сирок містить величезну кількість цукру. В одному маленькому сирку може бути до двох чайних ложок цього продукту, іншими словами він складе 40% від загальної маси всього виробу.

Жир

Як правило, в сирках міститься 20-25% жиру, що вкрай багато, а значить, людям із зайвою вагою краще відмовитися від їх вживання. На думку дієтолога Алли Погожевої, навіть якщо ви не страждаєте від повноти, дозволяти собі сирок потрібно не частіше одного разу на тиждень.

Низька якість

Згідно з даними проведеного дослідження, з семи протестованих сирків в п’яти зразках сир виявився поганої якості. У деяких сирках допустиму концентрацію дріжджів перевищили в 140-150 разів. Крім цього в складі цих ласощів нерідко присутня сорбінова кислота, яку ні в якому разі не можна додавати в сир.

Джерело

Не пропустіть