Чому бустери для обличчя будуть корисними для кожної жінки після 40

Останнім часом ми часто чуємо про бустери. Що це? Чи є від них реальна користь, або ж це всього лиш чергова вигадка маркетологів? Будемо розбиратися!

У чому сила бустера?

Від англійського boost – посилення, прискорення. Не важко здогадатися, що мета бустерів – збільшення працездатності основного догляду. Концентрат допомагає компонентам вашої косметики працювати в рази ефективніше і цілеспрямованіше.

Бустер – проміжний варіант між сироваткою і кремом. Він потрапляє глибше, має невагому структуру, утримує вологу і включає більше активних компонентів. Додавши кілька крапель цього засобу, наприклад, в креми, ви перетворите звичайні косметичні засоби на зброю прицільного попадання.

Як використовувати?

Як вам зручно! Можна використовувати самостійно (замість сироватки) або додавати декілька крапель в лосьйони і маски, щоб посилити їх роботу. Бустер просто необхідний власницям чутливої ​​вікової шкіри, оскільки працює м’яко, але ефективно.

Послідовність така: спочатку вмиваємося, потім протираємо обличчя тоніком, потім наносимо бустер і денний крем. Якщо шкіра схильна до жирності, можна обмежитися лише одним бустером. Ефект видно відразу! Бустер одразу приховує усі видимі недосконалості (акне, пігментні плями, зморшки, тьмяність і ін.). Засіб добре вбирає шкіра, він не залишає ні слідів, ні блиску.

Читайте також: Прибираємо мішки під очима: маска проти набряклості і темних кіл


Не пропустіть