Через свої скандальні висловлювання про Україну зірка “Школи” потрапила в базу “Миротворця”

Українська акторка Єлизавета Василенко здобула велику популярність, зігравши одну з головних ролей в серіалі “Школа”. Проте, не так давно дівчина заявила, що переїхала в Москву. Саме в Росії акторка планує розвивати свою кар’єру та блог. Нещодавно зірка серіалу “Школа” приголомшила кумирів своїми висловлюваннями про Україну.

В інтерв’ю Єлизавета Василенко заявила, що “краще здохнути в Росії, ніж в Україні”. Такими словами дівчина дуже обурила велику кількість шанувальників. Також акторка заперечила російську агресію.

За словами дівчини, після переїзду в Росію, багато людей розкритикували акторку, звинувативши її в непатріотизмі. Проте, Єлизавета Василенко пояснила свою позицію. Зірка “Школи” назвала патріотів тупими людьми.

Також дівчина заявила, що не має ніякого відношення до політичної ситуації в країні. На думку акторки, не потрібно судити людину по її національності та місцем проживання.

Єлизавета Василенко зізналась, що в Росії є величезна кількість можливостей для хорошого майбутнього. Зараз вона успішно будує кар’єру в будинку тіктокерів Xo Team House. А ще на сайті “Миротворець” дівчину назвали провокаторкою й заявили, що Василенко взяла участь в інформаційних провокаціях Росії проти України.

Читайте також: Джіджі Хадід кардинально змінила імідж


Не пропустіть