«Чарлі Шин не платитиме аліменти!»: Деніз Річардс шокувало рішення суду

У американських акторів Деніз Річардс і Чарлі Шина двоє спільних дітей. Суд скасував рішення про виплату аліментів від колишнього чоловіка.

Деніз заявила, що вкрай розчарована рішенням суду, оскільки тепер вона не буде отримувати ніякої фінансової підтримки від Чарлі. 50-річна виконавиця ролі дівчини Бонда у фільмі «І цілого світу мало» була присутня на слуханні, результатом якого було зменшення суми аліментів до «нуля доларів на місяць» через те, що її доньки, 16-річна Лола і 17-річна Сем , тепер нібито живуть з Шином.

Річардс звинуватила екс-чоловіка в маніпулюванні ситуацією, так як донька більше часу проводить з матір’ю. «Лола не живе з Чарлі, вона живе з Деніз, а з батьком бачиться тільки тоді, коли її немає в місті. А тепер він не буде платити аліменти! Деніз зараз просто в шоці», – повідомив друг актриси.

Чарлі подав заяву на скасування аліментів ще два роки тому. Але дата судового засідання постійно відсувалася. Напередодні, коли Деніз не було в місті, Чарлі скористався ситуацією і з’явився на суд. Інсайдери також стверджують, що Шин налаштовує доньок проти їхньої матері.

На рішення суду також вплинуло відео в TikTok, опубліковане Сем. Донька артистів сказала, що відчувала себе огидно, перебуваючи в «пекельному будинку» разом з матір’ю. Після того, як дівчина переїхала до Чарлі, вона записала ролик, в якому розповіла, що тепер сповнена сил і натхнення.

Інсайдер повідомив виданню People, що Деніз засмучена рішенням Сем. Вона її дуже любить але їй боляче чути такі слова про себе. «Сем бунтівний підліток. Деніз просто хоче для доньок всього найкращого, а Чарлі занадто поблажливий», – стверджує джерело.

Читайте також: Джамала розповіла, що її батьку зробили операцію


Не пропустіть