Б’юті-секрети принцеси Діани, які робили її зовнішність унікальною

Леді Ді любили і обожнювали далеко не за те, що вона була дружиною одного з найзавидніших чоловіків Великобританії – принца Чарльза. Її обожнювали за жіночність, людяність і доброту, які були в цій жінці. У дитинстві юна Діана Спенсер важко переживала розлучення батьків, жила на два будинки, жоден з них не вважаючи своїм, а ставши дорослою, зазнала найголовнішого розчарування життя – нелюбові чоловіка.

Але не будемо заглиблюватися в історію, яку і без нас всі добре знають. Розповімо про те, які уроки краси залишила після себе леді Ді. І, незважаючи на те, що її давно немає в живих, королівська особа досі надихає не тільки шанувальників, але й стилістів, візажистів і кінорежисерів. В четвертому сезоні популярного серіалу «Корона», який нещодавно вийшов не екрани, роль Діани виконала Емма Коррін, яка пропустила через себе весь життєвий досвід, звички і характер принцеси Діани і вражаюче точно передала це глядачам. В результаті чого увесь світ згадав б’юті-козирі, які робили її зовнішність неповторною.

Уроки краси від принцеси Діани

Леді Ді завжди була унікальною! Вона не гналася за еталонами краси, не намагалася бути на котось схожою, не прагнула змінити себе на догоду моді і чиїмсь вимогам. Вона залишалася собою і цим була прекрасна! Непокірна, жива і відкрита – така жінка випромінювала внутрішнє світло і не могла бути нудною навіть в макіяжі, тому робила все на свій смак.

1. Синій лайнер замість звичного чорного

Для підведення очей принцеса вибрала не ультрамодний в 80-х роках чорний лайнер, а надихаючий і яскравий синій. Діана була яскравою та пустотливою натурою. Весільні клятви вона змінила на свій лад, порушивши королівський кодекс, що вже говорити про макіяж! До речі, за даними б’юті-компаній, після виходу «Корони» продажі синіх підводок різко збільшилися.

2. Здоровий рожевий рум’янець

Щічки Діани завжди виглядали так, ніби вона щойно прибігла з прогулянки на свіжому повітрі. Рожевий соковитий рум’янець був схожий радше на реальний, ніж на елемент макіяжу. Леді Ді завжди виглядала здоровою, енергійною і бадьорою. При цьому королівська особа страждала розладом шлунку. Але по її зовнішності про це було просто неможливо здогадатися. До слова, у улюблениці Великобританії була розацеа – захворювання, при якому шкіра може червоніти, наприклад, від хвилювання, стресу і так далі. А приводів для хвилювання у принцеси було чимало.

4. Королівський догляд за шкірою

Діана приділяла велику увагу догляду за шкірою обличчя. І обличчя було воістину її візитною карткою. Вона не ставилася до нього як до чогось зрозумілого, а підтримувала здоровий і доглянутий вигляд улюбленими марками Guerlain і Clarins. Діана спала необхідні 8 годин на день, багато бувала на свіжому повітрі, не мала шкідливих звичок і по два рази в день проводила комплексний догляд за шкірою: очищення, тонізація і зволоження. Для квітучого вигляду вона любила користуватися рожевою водою. А ще вона була однією з небагатьох, хто вже в той час захищав шкіру від сонячного ультрафіолету.

5. Коротка стрижка

Найчастіше всі уявляють принцес з розкішними довгими локонами. Але Леді Ді носила зачіску середньої довжини, а пізніше постриглася ще коротше, зробивши образ більш андрогінним. Укладка, яку вона носила дуже легко і невимушено, стала візитною карткою королівської особи.

6. Парфуми з квітковими нотами

Фемінізм змістив вектор з жіночності на рівноправність, що простежувалося в усьому, в тому числі і в загальних ароматах для чоловіків і жінок. Але принцеса Діана любила саме квіткові мотиви в парфумах, особливо ноти жасмину і троянди. У серіалі і про це згадали, повернувши тренд на квіткові аромати.

Читайте також: Тіна Кароль показала свій талісман, який постійно носить на згадку про покійного чоловіка


Не пропустіть