Б’юті-гід: яку гривку вибрати для будь-якої форми обличчя і будь-якого типу волосся

Гривка все ще залишається модною, як і багато років тому. Єдиною різницею є той факт, що зараз є величезний вибір різних форм, які можна підібрати не тільки в залежності від індивідуальних переваг, але й безпосередньо за формою обличчя.

КОСА ГРИВКА

Косі гривки є універсальними: вони однаково підходять бізнес-леді і романтичним особам. Їх можна носити з кінським хвостом, розпущеним волоссям, косами або пучками.

ГУСТІ ГРИВКИ

Характерно, що цей тип гривки найбільш виграшно виглядає на прямому і густому волоссі. Але врахуйте: жінкам з кучерями буде важкувато впоратися з цим видом гривки – доведеться постійно її випрямляти.

КОРОТКА ГРИВКА

Короткі гривки підійдуть дівчатам з квадратною формою обличчя. Це сміливий і зухвалий варіант.

РВАНА ГРИВКА

Рвана гривка – це незвичайний спосіб урізноманітнити зачіску. Така гривка може бути і довгою, і короткою. Вибирайте з вашим майстром!

ГРИВКА ДЛЯ КУЧЕРЯВОГО ВОЛОССЯ

Гривка – вічна проблема для тих, кого природа обдарувала хвилями або кучерями. З кучерявими волоссям дуже важко підтримувати гривку в тому стані, в якому ви пішли від свого стиліста. Тому, перш ніж наважитися на стрижку, підготуйтеся і візьміть пару уроків у вашого стиліста.

ГРИВКА НА ДВІ СТОРОНИ

Безпрограшний варіант гривки, який підходить практично всім. Його якраз люблять багато зіркових дівчат, і він відмінно підходить для першого знайомства з гривкою.

Джерело


Не пропустіть