Брітні Спірс розповіла, за яких умов їй доводилося працювати

Брітні Спірс продовжує ділитися подробицями свого минулого життя. Співачка згадала про 4 роки перебування в Лас-Вегасі, коли вона ще була під опікою батька. “На кожен виступ мене змушували одягати по дві пари колготок”, – поділилася поп-зірка. Невідомо, з якою метою було введено таку вимогу, але Брітні зазначила, що два шари одягу сковували її рухи: “Якось я схитрила і не стала прикривати ноги. Клянусь, мені стало набагато простіше танцювати”.

Також Спірс зізналася, що за увесь час, проведений у Вегасі, їй жодного разу не дозволили відвідати спа-салон. Крім того, опікуни суворо контролювали вільний час виконавиці та забороняли бачитися з друзями, які приїжджали з інших міст на її концерти. “Було дуже прикро, що мої давні приятелі відпочивають у Спа, п’ють шампанське, а я – невдаха – розважаю їх вечорами”, – заявила Брітні.

Раніше співачка зробила шокуючу заяву про те, що вона тривалий час не займалася нічим, окрім роботи. “Я згадувала той період, коли я давала концерти у Вегасі… За чотири роки, що я жила там, я виходила на вулицю не більше двох разів! На жаль, я не брешу”, – написала Брітні у своєму Instagram-акаунті. Зараз Спірс тимчасово призупинила музичну діяльність і пробує себе за іншими формами творчості. Так, в одному з постів вона поділилася новиною про те, що пише містичний роман.

Читайте також: Тіна Кароль вперше розповіла, чому вже 12 років не святкує свій день народження


Не пропустіть