Брітні Спірс оголосила про завершення своєї музичної кар’єри

Знаменита американська співачка Брітні Спірс, яка здобула величезну популярність в шоу-бізнесі, приголомшила мережу своїм зізнанням. За словами жінки, вона збирається завершити музичну кар’єру.

Такими подробицями поділився її менеджер. Чоловік пропрацював з артисткою 25 років. Він заявив, що Брітні Спірс усвідомлено й за власним бажанням планує офіційно завершити свою кар’єру.

Також менеджер зірки, якого звати Ларрі Рудфоль, повідомив, що останній раз спілкувався з артисткою два роки тому. Тоді Брітні Спірс хотіла взяти безстрокову перерву в роботі.

Однак, не так давно співачка повідомила, що остаточно залишає сцену. Після такої новини Ларрі Рудфоль звернувся до знаменитості.

Чоловік заявив, що оскільки Брітні Спірс завершує кар’єру, то він планує піти з її команди. За словами менеджера, співачка більше не потребує його професійної допомоги.

Також Ларрі Рудфоль подякував Брітні Спірс за 25 чудових років співпраці. Він зізнався, що завдяки спільним зусиллям їм вдалося досягти багато успіхів та перемог. Менеджер зірки пишається тим, що працював саме з нею.

Читайте також: Чоловік Олени Мозгової готується до серйозної операції


Не пропустіть