Боротьба зі спазмами, або як полегшити щомісячний біль

Звичайно, хочеться побачити закон про декілька днів відпочинку для тих, хто лізе на стіну під час критичних днів. Поки що будемо справлятися самі. Перерахуємо варіанти, після яких стане трохи легше. І мова піде не про таблетки.

1. Поберегти себе

Оточіть себе турботою, приємними речами, що розслаблюють. Сходіть на масаж, послухайте заспокійливу музику, відвідайте заняття йогою. У «ці дні» бережемо своє тіло і настрій.

2. Прийняти ванну

Або гарячий душ. Тільки не перестарайтеся, інакше кровотечі можуть посилитися. Але одна гаряча ванна під час критичних днів цілком допустима. Вона розслабить м’язи і прибере спазми. Додайте в воду улюблені солі або пінку, запаліть свічки, аромалампу.

3. Зайнятися спортом

Важкі тренування залишаємо до кращих часів. Вибираємо легкий спорт, який збільшить в крові концентрацію ендорфінів, які притуплюють біль.

4. Зайнятися сексом

Виявляється, оргазм знімає спазми. Але якщо в «ці дні» жінка не дуже налаштована на стосунки з чоловіком, краще себе не змушувати.

5. Пити багато води

Тепле питво допомагає розслаблятися м’язам. Здається, зайва рідина ні до чого, але вода дійсно зменшує спазми. Так що пийте більше, і не тільки в критичні дні.

6. Правильно харчуватися

Знизити біль допоможе клітковина. Їжте мигдаль, кунжут, гриби, шипшину, цілозерновий хліб, зелений горошок. А ось вуглеводи і цукор залиште до кращих часів.

7. Пити імбирний чай, вживати корицю і м’яту

Всі вони добре справляються з больовими відчуттями. Просто спробуйте.

8. Прийняти горизонтальне положення

В хворобливі дні не картайте себе за лінощі, які дуже навіть допомагають зняти спазми. Можете лягти на диван, включити улюблений серіал і ні про що не думати.

Якщо не допомагає …

Тоді сміливо звертайтеся до лікаря. Якщо сильні спазми щомісяця, шукайте причину. Тільки фахівець розбереться в проблемі, якщо:

  • нестерпні спазми і біль;
  • рясні кровотечі;
  • стан погіршується з кожним разом.

Не відкладайте візит до гінеколога. Спазм – природне явище, однак занадто хворобливі менструації свідчать про наявність хвороб.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть