Бойфренда Брітні Спірс застукали під час вибору кільця з діамантом

27-річний спортсмен Сем Асгарі і поп-зірка Брітні Спірс познайомилися під час спільної роботи над кліпом співачки “Slumber party”. Зіграна пристрасть незабаром перетворилася в реальну, і в 2017 році стало відомо, що колишні партнери по знімальному майданчику зустрічаються.

Тепер же Асгарі вирішив зайти в ювелірний магазин Cartier в Лос-Анджелесі. Серед інших вишуканих коштовностей, як повідомляють очевидці, він приділив особливу увагу кільцю з діамантом. Цілком ймовірно, що спортсмен готується зробити пропозицію своїй коханій, адже вони вже неодноразово висловлювали сильну прихильність один до одного і бажання створити сім’ю. До того ж, скоро така можливість дійсно з’явиться, адже батько Брітні погодився залишити опікунство над нею.

В цілому, схоже, що життя співачки змінюється на краще в усіх відношеннях. Нещодавно з Брітні зняли звинувачення в нападі на домробітницю. Справа була закрита в зв’язку з браком доказів з боку звинувачення. Адвокат Спірс заявив, що заява була швидше провокацією і бажанням створити “сенсаційний” інфопривід. “Брітні рада залишити це в минулому”, – повідомляє неназване джерело.

Читайте також: MELOVIN з’явився на “Танцях з зірками” у спідниці та з яскравим макіяжем


Не пропустіть